KURUMSAL

Dünden Bugüne NT Gayrimenkul & İnşaat

HAKKIMIZDA

Dünyada ve Türkiye'de her geçen gün çok daha iyi planlanmış, çok daha nitelikli ve kapsamlı Gayrimenkul Projeleri üretiliyor.

Ancak bu Projelerin hiç biri tesadüfen başarıya ulaşmış projeler değil. Tam tersine bu projelerin başından sonuna kadar çok iyi planlama ve organizasyonlar yapılmaktadır. NT Gayrimenkul ve İnşaat gerek bu projelerin üretilmesinde gerekse pazarlama aşamasında yatırımcıların beklentileri ölçüsünde alternatifler üretmek katma değeri yüksek projeler sunma noktasında profesyonel ekibiyle beraber çalışmalarını sürdürmektedir.

Hem gayirmenkul hemde inşaat sektöründe hizmet veren NT için ayrıntılara aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

GAYRİMENKUL İNŞAAT
NT GAYRİMENKUL İNŞAAT
 
NT Gayrimenkul & İnşaat

YATIRIMCI BEKLENTİLERİ

Yatırımcının yapmayı planladığı projenin konsepti, mimari ana hatları, gelir ve gider projeksiyonu olarak beklentileri belirlenir.

NT Gayrimenkul & İnşaat

STRATEJİK YER SEÇİMİ

Yatırımcının mevcut bir arazisi varsa ve burada Proje geliştirmek istiyorsa, bu arazinin, Projeye Uygunluğu değerlendirilir.

NT Gayrimenkul & İnşaat

EKSPERTİZ & DEĞERLEME

Yatırımcının talep etmesi halinde, mevcut arazi veya temin edilen araziler ile ilgili olarak yazılı Ekspertiz raporu hazırlanır.

NT Gayrimenkul & İnşaat

PROJE & KONSEPT GELİŞTİRME

Yapılması planlanan Projenin Pazarlama açısından avantaj kazanması için özel olarak Proje & Konsept Geliştirme çalışması yapılır.

NT Gayrimenkul & İnşaat

FİZİBİLİTE RAPORU

Proje Yatırımının kesin kararının alımı için önemli olan ekonomik, teknik ve finansal etütler yapılır sonra uygulamaya geçilir.

NT Gayrimenkul & İnşaat

İNŞAAT TEKNİK DANIŞMANLIĞI

Mimari ve İç Mimari çalışmaların, kalite, yapılabilirlik ve maliyet açısından, diğer projeler ile de uyumlu olması gerekir.