NT Gayrimenkul İnşaat

Danışmanlık Hizmetleri

İnşaat Danışmanlık Hizmetlerimiz tüm proje süresine yayılmıştır. Uzmanlarımız müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre projenin herhangi bir aşamasında dahil olabilirler.

Hizmetlerimizi, bir projeye tam zamanlı dahil olacak şekilde sözleşme yönetimi ya da müşterinin özellikli ihtiyaçlarına göre gerektiğinde destek verecek şekilde sunabiliriz. Vereceğimiz hizmeti, müşterinin personelinin mevcut olmaması sebebiyle geçici bulunma ya da müşterinin var olan iş yükünü karşılayamadığı durumlarda takım içerisinde ilave kişi olarak yerine getirebiliriz. Eğer ilgilenilmesi gereken konular daha büyük bir profesyonel ekibin bulunmasını gerektiriyorsa, gereken tecrübe ve bilgiye sahip en uygun uzmanların getirilebilir. Hem ulusal hem de uluslararası geniş uzman ağımızın yardımıyla işin hacmi ve ne kadar kritik olduğuna bakılmaksızın, en kısa sürede gereken uzman takımı oluşturabiliriz.

Projelerin tasarımından belediye onaylarına, statik ve mimari uygulamalardan inşaatın teslimine kadar geçen tüm süreç talep eden müşterilerimizce denetlenmekte günlük, haftalık ve aylık raporlar halinde yetkililere sunulmaktadır. Bu sayede her noktada projenin kontrolü sağlanarak hedeflenen Emniyetli, Ekonomik ve Estetik yapıların hayat bulması hedeflenmektedir.