NT Gayrimenkul İnşaat

Yatırım Danışmanlığı Hakkında

İkamet etmek haricinde bir yatırım aracı olarak gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için yatırım tercihlerine bağlı olarak, geniş kapsamlı hizmet alabilecekleri olanaklar şirketimiz bünyesinde sunulmaktadır.

Al-sat (Resale) belirli bir adet ve tutarın üzerinde yapılacak ofis veya daire alımlarında, gelişmekte olan bölgelerde inşa edilen projelerden alım gücünün avantajını da kullanarak; yatırım getirisini en yüksek öngördüğümüz projelerden yapılacak alımlarda, pazarlık sürecinden, alım süreçlerinin tamamlanmasının akabinde karşılıklı iletişim içinde olarak satış süreçlerinin organizasyona tüm hizmetleri NT güvencesi altında gerçekleştirebilirsiniz.

İnşaat sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için, uygun arazi seçimden ve/veya hasılat paylaşımı sözleşmelerin takibine, fizibilite çalışmaları, pazar analizleri, pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesi, mimari projeler, uygulama işleri için alanında tecrübeli mimarlık firmaları ve müteahhit firmalarının görevlendirilmesine tüm süreçler müşterilerimiz ile koordineli bir şekilde firmamız yönetimi veya danışmanlığı altında gerçekleştirilmektedir.

Alanında tecrübeli, sektörde bilinirliği yüksek firmalar ile proje bazlı ortaklıklar son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. NT Gayrimenkul İnşaat bu alanda müşterilerine birçok alternatif sunmaktadır.